en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
1 Chosen
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Kwasny Auto-K Color Škoda, acrylic metallic, 9470 lagoon blue, 150 ml
Auto-K
Kwasny Auto-K Color Škoda, acrylic metallic, 9470 lagoon blue, 150 ml
Code: 2504253
Code sup.: 121269
EAN: 4015962107731
 
5 EUR
33.33EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The paint is intended for minor, medium, and larger repairs, has good flow, high solid content, is economical, dries quickly, is scratch-resistant and weather-resistant, and does not contain freons or heavy metals (lead, cadmium, chromium).
Kwasny Auto-K Color Škoda, acrylic metallic, 9461/P9P9 night fire metallic, 150 ml
Auto-K
Kwasny Auto-K Color Škoda, acrylic metallic, 9461/P9P9 night fire metallic, 150 ml
Code: 2504262
Code sup.: 121319
EAN: 4015962107724
 
5 EUR
33.33EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The paint is intended for small, medium, and larger repairs, has good flow, high solid content, is generous, dries quickly, is resistant to scratches and weather influences, and does not contain freons or heavy metals (lead, cadmium, chromium).
Kwasny Auto-K Color Škoda, acrylic metalized, 9103 silver metallic, 150 ml
Auto-K
Kwasny Auto-K Color Škoda, acrylic metalized, 9103 silver metallic, 150 ml
Code: 2504201
Code sup.: 121245
EAN: 4015962107618
 
5 EUR
33.33EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The paint is intended for minor, medium, and larger repairs, has good flow, a high solid content, is generous, dries quickly, is resistant to scratches and weather influences, contains no freons and heavy metals (lead, cadmium, chromium).
Kwasny Auto-K Color Škoda, acrylic metallic, 9898/2L2L flame red metallic, 150 ml
Auto-K
Kwasny Auto-K Color Škoda, acrylic metallic, 9898/2L2L flame red metallic, 150 ml
Code: 2504231
Code sup.: 121295
EAN: 4015962108110
 
5 EUR
33.33EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The paint is intended for minor, medium, and larger repairs, has a good flow, a high solid content, is economical, dries quickly, is resistant to scratches and weather conditions, and does not contain chlorofluorocarbons and heavy metals (lead, cadmium, chromium).
Kwasny Auto-K Color Škoda, acrylic metallic, 9900 granite metallic, 150 ml
Auto-K
Kwasny Auto-K Color Škoda, acrylic metallic, 9900 granite metallic, 150 ml
Code: 2504251
Code sup.: 121297
EAN: 4015962107878
 
5 EUR
33.33EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The paint is intended for small, medium, and larger repairs, has good flow, high solid content, is economical, dries quickly, is resistant to scratches and weather influences, and does not contain freons and heavy metals (lead, cadmium, chromium).
Kwasny Auto-K Color Škoda, original spray paint, 4590 dynamic blue, 150 ml
Auto-K
Kwasny Auto-K Color Škoda, original spray paint, 4590 dynamic blue, 150 ml
Code: 2504250
Code sup.: 121173
EAN: 4015962107229
 
4.54 EUR
30.27EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The paint is intended for small, medium, and larger repairs, has good flow, high solid content, is generous, dries quickly, is resistant to scratches and weather influences, and contains no freons or heavy metals (lead, cadmium, chromium).
Kwasny Auto-K Color Škoda, acrylic metallic, 9151 gray stone metallic, 150 ml
Auto-K
Kwasny Auto-K Color Škoda, acrylic metallic, 9151 gray stone metallic, 150 ml
Code: 2504258
Code sup.: 121283
EAN: 4015962107632
 
5 EUR
33.33EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The paint is intended for minor, medium, and larger repairs, has good flow, high solids content, is generous, dries quickly, is resistant to scratches and weather conditions, and contains no freons or heavy metals (lead, cadmium, chromium).
AKCE
Max Color marking spray, red, 500 ml
Mako color
Max Color marking spray, red, 500 ml
Code: 2503401
Code sup.: 106355
EAN: 8592884002758
 
4.89 EUR
9.78EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Special combination of binders. Suitable for use on construction sites, during excavation work, in the forestry industry. Extremely fast drying time (approx. 2-3 min.), excellent cover ability, resistance to water and weather conditions.
Kwasny Auto-K Color Škoda, original car paint spray, 8180 rally red, 150 ml
Auto-K
Kwasny Auto-K Color Škoda, original car paint spray, 8180 rally red, 150 ml
Code: 2504224
Code sup.: 121229
EAN: 4015962107526
 
4.54 EUR
30.27EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The paint is designed for minor, medium, and larger repairs, has good flow, high solid content, is rich, dries quickly, is scratch-resistant and weather-resistant, and does not contain freons and heavy metals (lead, cadmium, chromium).
Mako Basic masking tape smooth crepe, 3 days, up to 60 °C, 75 mm × 50 m
Mako color
Mako Basic masking tape smooth crepe, 3 days, up to 60 °C, 75 mm × 50 m
Code: 2504914
Code sup.: 564811
EAN: 4002168021985
 
3.69 EUR
0.07EUR/1m
In stock
heartFavoritecompareCompare
Masking tape that holds well for three days. Suitable for painting work. Ideal for one-day covering. Due to the limited adhesion time, there is no risk of damaging the original paint when removing.
AKCE
CQ interior film with paper tape, 140 cm x 33 m
Mako color
CQ interior film with paper tape, 140 cm x 33 m
Code: 2507518
Code sup.: 569904
EAN: 8592884000037
 
3.52 EUR
0.11EUR/1m
In stock
heartFavoritecompareCompare
Quality CQ masking tape suitable for interiors.
AKCE
CQ interior film with paper tape, 55 cm x 33 m
Mako color
CQ interior film with paper tape, 55 cm x 33 m
Code: 2506218
Code sup.: 569900
EAN: 8592884000020
 
2.25 EUR
0.07EUR/1m
In stock
heartFavoritecompareCompare
High-quality CQ masking tape suitable for interiors.
Kwasny Auto-K Color Škoda, original spray paint, 8850 cherry red, 150 ml
Auto-K
Kwasny Auto-K Color Škoda, original spray paint, 8850 cherry red, 150 ml
Code: 2504228
Code sup.: 121235
EAN: 4015962108004
 
4.54 EUR
30.27EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The paint is intended for minor, medium, and larger repairs, has good flow, high solid content, is economical, dries quickly, is scratch-resistant and weatherproof, and contains no freons or heavy metals (lead, cadmium, chromium).
Mako Comfort masking tape smooth crepe, 7 days, up to 60 °C, 50 mm × 50 m
Mako color
Mako Comfort masking tape smooth crepe, 7 days, up to 60 °C, 50 mm × 50 m
Code: 2504920
Code sup.: 564858
EAN: 8592884004042
 
3.09 EUR
0.06EUR/1m
In stock
heartFavoritecompareCompare
Mako Color masking tape sticks for 7 days, suitable for max 60 °C, dimensions width 19 mm and length 50 meters. Paper adhesive tapes suitable for painters and varnishers. The tapes can be removed without leaving any adhesive.
Mako wire brass brush, 3-row
Mako color
Mako wire brass brush, 3-row
Code: 2503393
Code sup.: 571525
EAN: 4002168819636
 
3.84 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Mako color wire brass brush for rust removal and cleaning of substrates, brass wire of 0.35mm, wooden handle with a hole for hanging.
Kwasny Auto-K Color Škoda, acrylic metallic, 9910 black magic, 150 ml
Auto-K
Kwasny Auto-K Color Škoda, acrylic metallic, 9910 black magic, 150 ml
Code: 2504206
Code sup.: 121299
EAN: 4015962107885
 
5 EUR
33.33EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The paint is intended for small, medium, and larger repairs, has good flow, high solid content, is economical, dries quickly, is resistant to scratches and weather influences, and contains no freons or heavy metals (lead, cadmium, chromium).
Max Color spray filler gray, 400 ml
Mako color
Max Color spray filler gray, 400 ml
Code: 2503675
Code sup.: 100115
EAN: 8592884002901
 
8.87 EUR
22.18EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Max color spray filler for all substrates such as old paint, aluminum, iron, steel, etc. Suitable as an ideal medium between polyester filler and final paint.
Max Color Zinc Spray, 400 ml
Mako color
Max Color Zinc Spray, 400 ml
Code: 2503050
Code sup.: 101185
EAN: 8592884002680
 
9.32 EUR
23.3EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Zinc spray is suitable as an anti-corrosion protection for structures exposed to water and weather conditions. For repairing damaged zinc surfaces, for coating edges of internal sheets in spot welding.
Max Color Rapid Spray Filler, primer and filling spray, gray, 400 ml
Mako color
Max Color Rapid Spray Filler, primer and filling spray, gray, 400 ml
Code: 2503674
Code sup.: 100108
EAN: 4029534642445
 
11.08 EUR
27.7EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
As a primer and filling spray, it can be used without a primer coat, normally paintable with all common coating systems, also 2K and water-based, without the need for intermediate sanding.
AKCE
Black LDPE Debris Bag 120 l, 200 µm, 1 pcs
Mako color
Black LDPE Debris Bag 120 l, 200 µm, 1 pcs
Code: 2509053
Code sup.: 992620
EAN: 8592884000785
 
0.67 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
The LDPE debris bag is designed for disposing of heavier waste during construction and cleaning tasks. With a volume of 120 l and strength of 200 µm, it is suitable for debris, construction waste, and coarser dirt.
Max Color fluorescent spray paint, green, 400 ml
Mako color
Max Color fluorescent spray paint, green, 400 ml
Code: 2503204
Code sup.: 106191
EAN: 4009506031064
 
9.32 EUR
23.3EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
High-quality lacquer, suitable for the production of advertising posters, for highlighting. This will significantly improve weather resistance.
Kwasny Auto-K Color Škoda, original spray paint, 4402 laser blue w2w2, 150 ml
Auto-K
Kwasny Auto-K Color Škoda, original spray paint, 4402 laser blue w2w2, 150 ml
Code: 2504249
Code sup.: 121165
EAN: 4015962107946
 
4.54 EUR
30.27EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The paint is intended for minor, medium, and larger repairs, has good flow, high solid content, is economical, dries quickly, is scratch-resistant, and weather-resistant, does not contain freons and heavy metals (lead, cadmium, chromium).
Mako Packing Tape Brown 48 mm x 66 m
Mako color
Mako Packing Tape Brown 48 mm x 66 m
Code: 2500309
Code sup.: 566215
EAN: 8592884004141
 
1.09 EUR
0.02EUR/1m
In stock
heartFavoritecompareCompare
Mako Basic masking tape smooth crepe, 3 days, up to 60 °C, 48 mm × 50 m
Mako color
Mako Basic masking tape smooth crepe, 3 days, up to 60 °C, 48 mm × 50 m
Code: 2500667
Code sup.: 564808
EAN: 8592884004851
 
2.18 EUR
0.04EUR/1m
In stock
heartFavoritecompareCompare
Masking tape that holds well for three days. Suitable for painting work. Ideal for one-day covering. Due to the limited adhesion time, there is no risk of damaging the original paint when removing.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.